NICE ROBUS 500 HI-SPEED Zestaw Automatyki Do Bram Przesuwnych

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 199,00 zł 3199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: NICE
Kod produktu: ROBUS 500 HI-SPEED

Opis

NICE ROBUS 500 HI-SPEED Zestaw automatyki do bram przesuwnych

 

Zestaw NICE ROBUS 500 HI-SPEED  do bram przesuwnych o ciężarze bramy do 500kg i długości bramy do 8 m .

Prędkość otwierania bramy jest do dwóch razy szybsza niż w standardowych siłownikach, wynosi nawet do 44 cm/s.

 

ZESTAW ZAWIERA :

  • RB500HS siłownik, wbudowana centrala BLUEBUS
  • OXIBD radioodbiornik wewnętrzny FLOR BD
  • ON2E 1 pilot 2-kanałowy
  • EPMB fotokomórki BLUEBUS

  Istotne zalety dla konsumentów:

  • SIŁOWNIK 500N
  • IDEALNY DO PRACY SZYBKIEJ  prędkość prędkość otwierania bramy jest do dwóch razy szybsza niż w standardowych siłownikach, wynosi nawet do 44 cm/s.,
  • FUNKCJA FURTKI, czyli częściowego otwarcia bramy .Dzięki niej gdy idziesz pieszo lub jedziesz rowerem nie musisz czekać aż brama całkowicie się otworzy
  • FUNKCJA AUTOMATYCZNEGO ZAMKNIĘCIA BRAMY z możliwością ustawienia czasu, po jakim brama zamknie się po wjeździe pojazdu, dzięki czemu nie musisz pamiętać o samodzielnym zamknięciu bramy  
  • NAPĘD SAMOHAMOWNY, co oznacza że brama blokuje się mechanicznie po zatrzymaniu pracy silnika. Dzięki temu nie ma konieczności dodatkowego mechanicznego ryglowania bramy przy użyciu zamka, ani nie jest możliwe jej ręczne otwarcie.
  • AMPEROMETRYCZNY SYSTEM WYKRYWANIA PRZESZKODY, służy do wykrywania ewentualnych przeszkód, które mogą wystąpić podczas normalnego ruchu bramy. Dzięki tej funkcji, w chwili napotkania na przeszkodę, siłownik zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu.
  • FUNKCJA FOTOTEST – przed każdym ruchem bramy centrala automatycznie sprawdza, czy fotokomórki są sprawne i gdy wszystko działa jak należy, brama zostaje wprawiona w ruch.
  • FUNKCJA AUTOPROGRAMOWANIA, dzięki której siłownik w czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy, czyli pamięta jak brama maksymalnie może się otworzyć przy każdym ruchu
  • REGULACJA siła, tryb pracy, prędkość mogą być regulowane na 8 poziomach
  • TRYB UŚPIENIA kiedy siłownik nie jest używany, przechodzi w tryb "uśpienia" znacznie redukując zużycie energii
  • FUNKCJA PŁYNNEGO ZWOLNIENIA podczas zamykania i łagodnego startu – polega na zmniejszeniu prędkości tak, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy.
  • MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA akumulatora, dzięki czemu urządzenie będzie otwierać bramę nawet w przypadku braku zasilania.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU

  • Siłowniki HI SPEED
  • Wbudowana centrala BLUEBUS RBA3/HS  
  • radioodbiornik wewnętrzny FLOR SMXI
  • Zasilanie 230/24
  • Maksymalna długość bramy 8 m
  • Maksymalny ciężar bramy 500 kg
  • Wymiar 330x195x277
  • Temperatura pracy -20- +50 stopni C
  • IP 44.
  • GWARANCJA 2 LATA

 

NICE ROBUS 500 HI-SPEED

NICE LOGO

Pliki do pobrania:

Dane techniczne

Symbol Produktu ROBUS 500 HI-SPEED
Gwarancja Produktu 2 Lata
Producent NICE

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl