Regulamin
Regulamin
 
1.Właścicielem Sklepu internetowego www.silnikdoroletibram.pl jest:

 Firma WOSTER Bramy Rolety Wojciech Niesterczuk  Siemianowice 41-106 ul.Wróblewskiego 18  Tel./fax. +48 32 765-49-72  NIP:626-246-63-75 REGON 273771059    

2.      Realizacja sprzedaży w Sklepie internetowym www.silnikdoroletibram.pl odbywa się według niniejszego regulaminu.

3.     Złożenie zamówienia w Sklepie internetowym silnikdoroletibram.pl oznacza akceptacje przez Klienta zasad sprzedaży wynikających z niniejszego regulaminu oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim reguł.

4.      Z oferty Sklepu może korzystać każdy, kto posiada zdolność do wykonywania czynności prawnych.

5.      Ceny towarów wyrażone są w PLN i zawierają podatek VAT, ale nie uwzględniają kosztów wysyłki i obsługi zamówienia.Oraz w walucie Euro.

6.      Do dostarczonej przesyłki zawsze dołączany jest dokument dostawy i sprzedaży.Paragon lub faktura.

7.      Płatności można dokonywać w następujący sposób:

  • · Gotówką - należność należy przekazać kurierowi przy odbiorze przesyłki.
  • · Przelewem bankowym - przelew należy wysłać na konto wskazane na stronie Sklepu. Sklep rozpocznie procedurę realizacji zamówienia po stwierdzeniu wpływu na konto równowartości złożonego zamówienia. Na przelewie, w polu „tytułem”, prosimy podać numer zamówienia. Należy pamiętać o czasie niezbędnym na przepływ środków na rachunek sklepu i dokonać przelewu z odpowiednim wyprzedzeniem.
  • Gotówką odbiór osobisty.
  • Płatność po przez serwis PAYPAL.
  • Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
  • Karty płatnicze: * Visa * Visa Electron * MasterCard * MasterCard Electronic * Maestro

https://static.shoper.pl/platnosci/payments-with-cards.png

8.      Zamówienie stanowi ofertę w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji stanowi przyjęcie oferty według treści oświadczenia złożonego przez sklep.

Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę przez cały rok poprzez formularz wypełniany na stronach Sklepu.

Fakt złożenia przez Klienta zamówienia zostanie zasygnalizowany automatycznie przez system na adres e-mail podany przy rejestracji, wiadomością zawierającą w treści link do potwierdzenia.

Zamówienia wymagają elektronicznego potwierdzenia przez zamawiającego po otrzymaniu wiadomości e-mail jak wyżej.

Sklep zastrzega sobie prawo dodatkowego potwierdzenia zamówienia przez telefon.

Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień budzących wątpliwości lub zawierających treści o charakterze bezprawnym.Sklep zastrzega sobie prawo anulowania realizacji zamówienia bez podania przyczyn,informujac klienta o fakcie telefonicznie lub elektronicznie drogą e-mail.

Kilent ma prawo zmienić lub anulować złożone zamówienie przed jego wysłaniem, kontaktując się ze sklepem w sposób telefoniczny,lub po przez wiadomośc' e-mail.

O dokonaniu wysyłki Sklep zawiadamia Klienta wiadomością e-mail wysłaną na adres podany przy rejestracji. 

Nieuzasadniona odmowa przyjęcia przesyłki traktowana jest jako naruszenie zasad niniejszego regulaminu.

9.  Zamówienia dostarczane będą pod wskazany przez Klienta adres pocztą kurierską lub listem poleconym wartościowym -Poczta Polska. Wyjątkiem są  artykuły z umieszczoną w opisie produktu informacją o wydłużonym czasie realizacji.Np.PRZEDSPRZEDAŻ......

Klient będzie obciążony kosztami wysyłki w zależności od CENY ZAKUPU..

Paczki wysyłane będą firmą kurierską "DHL POLSKA". Jeśli klient ma podpisaną umowę z inną firmą kurierską istnieje możliwość wysyłki paczki przez wskazaną przez klienta firmę kurierską.Lub Pocztą Polską.

10.  Po uregulowaniu zapłaty zawartość przesyłki powinna być sprawdzona w obecności kuriera na okoliczność kompletności i nienaruszalności opakowań. W razie nie zgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem lub stwierdzeniu uszkodzenia opakowania, kupujący powinien odnotować ten fakt na liście przewozowym firmy kurierskiej i niezwłocznie powiadomić o tym sprzedawcę wiadomością e-mail na adres silnikdorolet@poczta.fm   Reklamacja będzie przez Sklep internetowy www.silnikdoroletibram.pl niezwłocznie rozpatrzona. Przyjęcie przesyłki przez kupującego, potwierdzone jego podpisem bez uwag na liście przewozowym, traktowane będzie jako potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem.

11.  Sklep daje możność zwrotu zakupionego towaru w stanie nienaruszonym w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. W celu dokonania zwrotu zakupionego towaru należy  wysłać na własny koszt paczką na adres firmy.Stwierdziwszy spełnienie warunków, którym zwroty podlegają, silnikidoroletibram.pl. zwróci cenę zapłaconego produktu Klientowi na wskazany rachunek bankowy. Zwrotowi nie podlega opłata udziału w kosztach wysyłki i obsługi o ile taka miała miejsce, silnikdoroletibram.pl nie przyjmuje zwrotów nadanych za pobraniem.

Zwrot środków opłaconych kartą płatniczą.

w przypadku gdy płatność została dokonana przy użyciu karty płatniczej (zwrot na rachunek karty użytej do płatności) [np. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Informacja na temat czasu realizacji zamówienia w przypadku płatności kartą [Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia musi być wskazany od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

 

14.  Sklep internetowy www.silnikdoroletibram.pl może wysyłać Klientowi wiadomości e-mail na adres podany przy rejestracji, zawierające informacje handlowe lub oferty. Klient ma prawo odmówić przyjmowania następnych takich wiadomosci po otrzymaniu którejkolwiek z nich.

15.  Dane Klientów są przechowywane przez Sklep zgodnie z postanowieniami Ustawy o ochronie danych osobowych i są wykorzystywane wyłącznie w związku z działalnością Sklepu silnikdoroletibram.pl

Udostępnienie danych osobowych odbywa się dobrowolnie. Udostępnione dane osobowe będą przechowywane w bazie danych administratora i będą wykorzystywane w celu prawidłowej realizacji umowy sprzedaży oraz w celach marketingowych w szczególności w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.silnikdoroletibram.pl

Każda osoba, która przekazała swoje dane osobowe jest uprawniona do kontroli przetwarzanych danych, które jej dotyczą zawartych w Zbiorze Danych, a w szczególności posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz do żądania uzupełnienia, uaktualnienia sprostowania danych osobowych czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia jeżeli są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.

  

Z wyrazami szacunku.

Sklep Silnik do ROLET i BRAM.pl 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl